На фото є людське обличчя. Одиницям вдається знайти його за 30 секунд, близько 95 % людей здаються

Хочете чергову задачку з пошуку прихованого предмета на фото? Тоді ось вона! На головному фото статті сфотографований не просто ліс. При уважному розгляді знімка вдасться виявити ще дещо цікаве.

Знайти особа

За статистикою, знайти на фото особа за півхвилини вдається тільки 5% людей. Цікаво, ви ввійдете в їх число? Ставте таймер на 30 секунд і уважно розгляньте зображення вище. Ретельно вивчіть кожну частину фотографії, щоб знайти на ній особа.

Ну як, вдалося? Якщо ні, дамо невелику підказку: дивитися треба в правий нижній кут знімка.

Фотошоп або обман зору?

Цим питанням задаються багато користувачів в Мережі. Одні впевнені в тому, що це ніщо інше, як уміле користування фоторедакторами. Інші вважають, що на знімку не справжнє лице, а обман зору, який вийшов в результаті вдалого поєднання коренів, листя та відбитого кольору. Треті стверджують, що фото викликає у них жах, і воно може говорити про недавніх страшні події, які сталися в цьому лісі.

Що стосується мене, я більше схиляюся до першої версії і вважаю, що обличчя було додано на картинку з допомогою «Фотошопу». Хоча зізнаюся чесно, виглядає все дійсно трохи моторошно. Але це лише моя думка.

А як думаєте ви? Це оптичний обман чи щось гірше? Або, може бути, простий фотомонтаж?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *