На Android і iOS вийде нова гра про покемонів

Розробники з Pokémon Company створили барвистий екшен з покрокової бойовою системою в дусі класичних ігор для приставок.

Дочірня компанія Nintendo під назвою Pokémon Company анонсувала нову мобільну гру про пакемонів. Новинка Pokémon Quest поки вийшла тільки на власній приставці розробників — Nintendo Switch, але незабаром відбудеться реліз на мобільних платформах.

Нова гра зовсім не схожа на все, що виходило по франшизі покемонів до цього. Pokémon Quest являє собою екшен з виглядом зверху, де дія відбувається на острові Tumblecube Island. Гравець зможе завести собі кілька казкових звірів і подорожувати з ними по місцевості, паралельно знищуючи ворогів і прокачувати своїх вихованців. Графіка виконана в популярному стилі Voxel.

Деякі особливості геймплея були перейняті у класичних ігор серії Pokémon зі старих приставок. Наприклад, бойова система в Pokémon Quest — покрокова. Гравець контролює всі дії свого покемона і може планувати їх на кілька ходів вперед.

Pokémon Quest доступна абсолютно безкоштовно, але в грі є мікротранзакції з вартістю від 4,99 долара. Реліз на iOS і Android планується в кінці червня.

Крім того, для Nintendo Switch були анонсовані дві класичні RPG з покемонами — Pokémon: let’s Go, Пікачу! і Pokémon: let’s Go, Eevee! Ці ігри будуть інтегровані з мобільного Pokémon GO, звідки можна буде переносити своїх казкових звірів на приставку. Ці дві гри вийдуть на Switch лише 16 листопада.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *