Ніж насправді варто займатися в житті

Шкільна система продовжує готувати не людей, а біороботів. Біороботів, які повинні бути як комахи, узкоспециализированы, поміщені в зрозумілу структуру, створену в минулому, і єдиним мірилом успішності в якої є гроші. Ця система докорінно неправильна і, якщо подумати тільки про неї, лежачи на дивані без пива і ТБ, то починаєш розуміти що десь нас всіх обманюють, і дуже по-крупному.

Мене завжди дивували, все моє життя, розповіді про те, як мені треба жити. Спочатку в початковій школі мені говорили як треба сидіти за абсолютно ублюдочною шкільної меблями. Потім нас почали вчити писати, і каліграфія ця була такою жахливою, що сьогодні в моменти поганого настрою я малюю ці рукописну Р або Т… Це було не правильно. Потім інститутські відбулися інженери і теоретики вчили мене будувати ракети і літаки. Так-так, самі вони не побудували і радіокерованого літачка, на відміну від мене 😉 Вони мене навчали, як треба працювати і в чому сенс життя. Вони самі цього ніколи не знали і не знатимуть.

Ілюстратори Алан Уотс і Гевін Аун Тан створили простий комікс, який занурює нас у той сакральний момент вибору молодої людини, коли він задає питання «А чому саме мені займатися в житті?» Його ми і пропонуємо вам, дорогі читачі.

Ніж насправді варто займатися в житті Ніж насправді варто займатися в житті Ніж насправді варто займатися в житті Ніж насправді варто займатися в житті Ніж насправді варто займатися в житті Ніж насправді варто займатися в житті Ніж насправді варто займатися в житті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *