Нью-Джерсі: чоловік заплатив за бензин іграшковою купюрою в 100 $, і тепер його шукає поліція

Зараз вже нікого не здивувати тим, що люди розплачуються за товар фальшивими купюрами. Таке відбувається всюди і буде відбуватися ще довгий час, незважаючи на те, що уряди країн постійно оптимізують захист на нових що випускаються купюрах. Але один чоловік пішов далі і розплатився за товар іграшковими грошима.

Недитячий обман дитячими грошима

Нещодавно в поліцію Нью-Джерсі надійшов сигнал про шахрая, який обікрав автозаправку. Виявляється, він приїхав туди на машині і заправився бензином на 15 доларів. Потім вручив працівникові 100 доларів, отримав належну з них здачу і поїхав. І тільки через деякий час хлопець помітив, що на купюрі зроблено напис “тільки для використання в кіно”.

Тобто це були іграшкові гроші, які зазвичай використовуються під час зйомки фільмів або серіалів і які можна купити дітям, щоб вони ними грали, уявляючи себе дорослими і навчаючись поводження з грошовими коштами. Тоді і була викликана поліція на заправку. Поліцейські переглянули запис з відеокамери і незабаром відшукали шахрая.

Ним виявився двадцятирічний Тому Карбо, якого тут же заарештували за звинуваченням у крадіжці і підробці грошових коштів. А він у відповідь тільки й сказав, що просто пожартував над працівником і сам здивувався, коли той взяв у нього іграшкову купюру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *