Ніяких іграшок і погляд дорослих людей: якими були діти 1930-х років. Фото

Якими були діти 30-х років? Пропонуємо вам подивитися знімки, які були виготовлені в 1934 році в селах і містах Волині та Львівщини, Івано-Франківського регіону. У малюків, представлених на знімках, дорослий погляд, деякі з них босі, у них немає ніяких іграшок.

Фото минулого століття

Відомо, що в 1930-ті роки було прийнято велику кількість законодавчих актів, за допомогою яких влада намагалася зміцнити сім’ю. Обов’язки щодо виховання дітей покладено на батьків, а держава повинна лише контролювати цей процес. Також влада в той час пропагували культ дитинства і материнства в противагу політиці перших 10 років після звершення революції. Багатодітність тоді заохочувалась і стимулювалась матеріально багатодітним матерям виплачувалося госпособие.

На знімках можна побачити, що деякі малюки в далекому 1934 році носили одяг, що нагадував військову форму. Вона зручна, функціональна і практична. Дитину ще в 1920-х роках стали вважати індивідуальною особистістю. При розробці одягу, яка коштувала недешево у той час, майстри керувалися саме цим принципом.

Конфіскували у сина телефон на 2 тижні: з його друзями довелося говорити мені
З дерев’яних дощок пара побудувала зручний столик для макіяжу (фото)
Ямочки на щоках дружини Петросяна: ознака простоти або аристократичності

Але жителі сіл не мали коштів для купівлі дорогих нарядів для своїх малюків.

Вони навіть не завжди могли придбати їм взуття. Саме тому на старих знімках часто можна побачити дітей босими, навіть у холодну пору року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *