Ніколи не чіпайте 500 рублів, залишені під двірником автомобіля. Швидко сідайте за кермо і їдьте!

Хочу поділитися одним із шахрайських способів, які використовують викрадачі автомобілів. Спочатку його використовували в США, а тепер почастішали випадки і в Росії. Його сенс полягає в купюрі, залишеної на лобовому склі під двірником. Але що в ній не так? Чому її не можна чіпати?

Будьте обережні

Коли ви залишаєте своє авто на парковці, зловмисник підкладає під двірник купюру. Як правило, це гроші номіналом 500, 1000, 2000 або 5000 руб.

Також шахраї можуть підкласти євро або долари. При цьому підкладають її під двірник, який перебуває з пасажирської сторони. Далі відбувається найцікавіше: ви відкриваєте двері, сідайте за кермо, заводите. Потім ви оглядаєте навколишній простір біля автомобіля в лобове скло, помічаєте під двірником велику купюру. Звичайно, ви відразу вылезаете на вулицю і прямуєте до купюрі. Машину в такому випадку ви глушити навряд чи станете, адже на це багато часу не треба.

В цю мить з авто зліва вилазить шахрай, сідає за кермо і тисне на газ. Все відбувається дуже швидко, за секунди. Ви навіть не встигнете зрозуміти, що відбувається.

Саме тому не варто виходити з машини, якщо на лобовому склі лежить яка-небудь купюра. Краще відразу завести авто, закрити двері і швидше виїхати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *