Ніхто не вірив, що нашу стару одиничку можна перетворити в 2-кімнатну квартиру, але Новий рік ми будемо зустрічати вже в оновленій квартирі

Коли ми з чоловіком затіяли ремонт у нашій однушке, чоловік сказав, що було б непогано переробити її в двійку. Спочатку я не зовсім зрозуміла, як він збирається це робити, адже доводиться мати справу з невеликим простором, але потім до мене дійшло, що чоловік збирається ставити розсувну перегородку. Якщо чесно, було дуже цікаво, що ж з цього вийде, тому я вирішила підтримати його ідею.

Результат ремонту

Чоловік нарешті прийняв рішення позбавитися від дерев’яної підлоги, вирівняти площа, а потім покрити світлим ламінатом. Роботи по вирівнюванню також були проведені і на стінах.

Спочатку ми хотіли пофарбувати стіни, але потім було прийнято рішення поклеїти на одну з них світлі шпалери з квітковим візерунком.

Як ми ділили одну кімнату на дві? Все дуже просто: чоловік спорудив каркас, звів на його основі стіну з гіпсокартону, а в неї вмонтував розсувні двері, яка тепер розділяє вітальню і спальню.

Ідеальний стейк на грилі: шеф-кухар розкрив секрети приготування
Традиційний ярмарок коней в Эплби, найбільша в Європі, все ж відбулася
2 млн км, приблизний обсяг нової батареї для електромобілів від постачальника Тесли

В результаті проведеної роботи в нашій квартирі з’явилася світла спальня і вітальня з хорошим штучним освітленням, в якій особисто мені дуже подобається перебувати.

Зараз ми займаємося підготовкою до Нового року – зустрічати його ми будемо в нашій оновленій вже двокімнатній квартирі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *