Нічого зайвого, тільки користь: як «Бітрікс24» допоможе ефективно управляти бізнесом

28 вересня на онлайн-презентації «Бітрікс24» представить масштабне оновлення. Дізнайтеся, як застосувати нові інструменти і можливості сервісу у вирішенні робочих завдань.

«Бітрікс24» — популярний сервіс для управління бізнесом. Він об’єднує функції CRM, менеджера завдань, контакт-центру, сховища документів та єдиного простору для спілкування всередині компанії. Виходить зручно: вся інформація, яка потрібна для роботи, зберігається в одному місці.

Ми знаємо це з власного досвіду — а редакція успішно користується «Бітрікс24» вже кілька років. Велика частина наших співробітників працює віддалено, і єдина система управління сильно полегшує життя. Команда «Бітрікс24» постійно вдосконалює знаряддя, щоб він був зручним робочим інструментом — простим і зрозумілим.

28 вересня відбудеться безкоштовна презентація нового «Бітрікс24». Всього за годину ви зможете познайомитися з сервісом і дізнатися, як керувати своїм бізнесом ще ефективніше.

Ось що команда «Бітрікс24» покаже на презентації:

  • Нові прості сценарії роботи з сервісом: мінімум дій, максимум користі.
  • Оновлений мобільний додаток, яке дозволить вирішувати ще більше робочих завдань прямо із смартфона.
  • Новий інструмент CRM, який перетворить «Бітрікс24» в повноцінний аналітичний центр.
  • Експериментальні розробки для управління бізнесом на основі новітніх технологій від «Бітрікс24. Лабораторії».

Презентація розпочнеться о 11:00 за московським часом. Щоб подивитися онлайн-трансляцію, перейдіть по посиланню нижче і зареєструйтесь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *