Ніч серед океанських хвиль і під зірками: готель на Мальдівах пропонує туристам випробувати нові відчуття за 400 доларів за ніч

Уявіть собі, що ви поступово занурюєтеся в сон, в той час як вас оточують лише звуки хвиль і теплого літнього вітру. Причому шум океану зосереджений не тільки навколо вас, але і під вами! В незвичайному готелі на Мальдівах відвідувачі розташовуються прямо над водою – на спеціально сконструйованій мережі, закріпленої над хвилями ласкавою стихії.

Справжня знахідка для любителів красивих фото

Може бути, ви вже бачили схожі фото у своїй стрічці. Це воістину райське місце поступово набирає популярність серед Instagram-блогерів, так і просто бажаючих провести відпустку у вкрай незвичайних умовах. Готель мрії розташований на одному з островів Північного Мале і називається Grand Park Kodhipparu. Відвідувачі буквально в захваті від цього місця, адже тут можна зробити ідеальні фотографії та провести незабутній час в оточенні океану, спокою і гарного сервісу.

Готель складається з 120 вілл, в кожній з яких є свій басейн і мережа, натягнута прямо над океаном. Судячи за багатьма фото, зроблених на цьому чарівному острові, в Grand Park Kodhipparu можна дійсно відчути себе на вершині блаженства.

Умови домашнього арешту Михайла Єфремова: йому не можна користуватися телефоном
Головний інгредієнт – мелені кавові зерна: готуємо незвичайний крем-брюле
Китайська село, розташована в густій зелені, ніколи не бачила комарів

Забронювати одну з вілл в незвичайному готелі можна через інтернет. Звичайно, вартість номера може здатися зовсім не маленької, але хіба воно того не варто?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *