MyRoll для iPhone: фотогалерея ваших кращих знімків

Якщо ви постійно фотографуєте на iPhone, через якийсь час у ньому налічується така кількість знімків, що в них, часом, важко знайти потрібне фото. Щоб хоч якось розібратися у всьому цьому множині, необхідно завантажити одну з розумних галерей, яка буде організовувати ваші знімки. До них відноситься і додаток MyRoll, від творців відомого сортувальника Flayvr, яке відбере найкращі фотографії з вашої бібліотеки.

Для того, щоб вибрати кращі моменти, зафіксовані на плівку, звичайно ж, необхідно дозволити доступ до фотографій, що знаходяться у вашому смартфоні або планшеті. Потім додаток автоматично визначить кращі фотографії та згрупує їх у розділі Моменти.

MyRoll для iPhone: фотогалерея ваших кращих знімків

Всі вибрані моменти можна переглянути, змінити їх обкладинки, додати або прибрати зайві фотографії. В кожному моменті має залишатися мінімум три фото, про що додаток вас обов’язково попередить.

MyRoll для iPhone: фотогалерея ваших кращих знімків

Можна також переглянути і кожну окрему фотографію і, при бажанні, поділитися знімком в одній із соціальних мереж або поштою. Особливо сподобалися моменти можна відзначити як обрані. У разі необхідності, ви зможете в будь-який момент отримати до них доступ за допомогою фільтра.

MyRoll для iPhone: фотогалерея ваших кращих знімків

Загалом, дуже просте, зрозуміле і зручне додаток, до того ж, абсолютно безкоштовне. Так що обов’язково скачивайте MyRoll і згадуйте дорогі вашому серцю моменти!

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *