Musyc для iPad — коли для створення мелодії потрібен лише хаос

Умовно музичні програми можна розділити на дві частини. Перша — для професіоналів. В таких додатках ви не зможете зробити нічого путнього, якщо не володієте музичними знаннями. Друга — для тих, хто хоче розслабитися і повеселитися. Саме про такому додатку ми і розповімо нижче.

Musyc дозволяє створювати мелодію, розставляючи на полі геометричні фігури і перешкоди для них. Кожен раз, коли одна з фігур буде зустрічатися з перешкодою або іншою фігурою, лунатиме звук. Вийшла мелодія дуже нагадує ембієнт і навіть у новачків може вийти досить непогано.

Кожна фігура видає різний звук. Є секвенсеры, розставляючи які можна домогтися певного ритму звучання. Також є чорні діри — будь-яка фігура, що потрапила туди, піде з поля.

Musyc для iPad — коли для створення мелодії потрібен лише хаос Musyc для iPad — коли для створення мелодії потрібен лише хаос

У Musyc є еквалайзер і хаб з ефектами. Накрутивши їх, можна створити зовсім неповторне звучання. Правда, в більшості випадків вийде гидоту. Хоча програма і безкоштовно, багато додаткові інструменти і фігури купуються окремо. Можна купити і все відразу за 219 рублів.

Musyc для iPad — коли для створення мелодії потрібен лише хаос Musyc для iPad — коли для створення мелодії потрібен лише хаос

Musyc — це відмінний додаток як для музикантів, так і для тих, хто не розуміє в музиці нічого. Останні просто не зможуть зрозуміти деяких можливостей, але при належному завзятті їм вдасться створити щось цікаве.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *