Mustsee — розширення для Chrome, яке покаже найцікавіші місця планети

Джерело ідей для подорожей і простий спосіб прикрасити браузер від Google.

Коли ви встановите Mustsee, при відкритті нової вкладки побачите не нудний список останніх відвіданих сторінок, а красиву і чітку фотографію випадкового місця на планеті Земля. Якщо вона вас зацікавила, ви можете відразу почитати про нього у «Вікіпедії» — досить натиснути на назву пам’ятки в лівому нижньому кутку екрана.

Прямо під назвою вказано, де знаходиться парк, гора або затока, зображений на знімку. Якщо натиснути на посилання, то відкриються «Карти Google» з точним розташуванням місця. Там же ви зможете отримати додаткову інформацію, яку зазвичай надає картографічний сервіс Google.

Mustsee — розширення для Chrome, яке покаже найцікавіші місця планети

На випадок, якщо вам сподобався якийсь знімок, у правому нижньому куті вказано ім’я автора із посиланням на його особистий блог або сторінку в Instagram. Так можна вивчити інші роботи фотографа і дізнатися про нього більше.

Розширення можна використовувати і просто для перегляду гарних картинок. Схожий на мішень логотип посередині зверху відповідає за випадкову зміну фотографій.

Розробники просять не соромитися і відправляти за адресою contact@mustsee.earth свої пропозиції місць і фотографій. Так Mustsee з кожним днем буде ставати тільки краще.

Завантажити в chromewebstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *