MUSbooking — перше в Росії додаток для бронювання музичних послуг

З допомогою цього додатка можна орендувати репетиційні бази, студії звукозапису і танцювальні зали.

MUSbooking дозволяє дізнатися, де розташовуються бази, студії та зали, скільки коштує оренда, подивитися фотографії інтер’єру. Напередодні репетиції або запису додаток нагадує власнику, коли і скільки йому з групою потрібно прийти. Також воно дає можливість забронювати музичні інструменти і залишити відгуки про тих місцях, в яких вже вдалося побувати завдяки MUSbooking.

MUSbooking — перше в Росії додаток для бронювання музичних послуг MUSbooking — перше в Росії додаток для бронювання музичних послуг

За словами розробників, головні переваги програми — економія часу користувача, великий вибір баз, студій і залів, наявність доступу до повної історії всіх репетицій.

Компанія Hendrix Studio два роки займалася розробкою програми для iOS, яке вийшло в грудні 2016 року. Воно покликане допомагати музикантам розвиватися і економити час на організації своєї діяльності.

MUSbooking — перше в Росії додаток для бронювання музичних послуг MUSbooking — перше в Росії додаток для бронювання музичних послуг

Компанія Hendrix Studio відома на ринку музичних послуг з 2006 року. Серед її нагород — премію «Бренд року 2010» та Effie 2013. Компанія володіє сімома репетиційними базами, вісьмома танцювальними студіями, двома студіями звукозапису, музичним магазином United Store, інтернет-лейблом і event-агентством GiveMeMusic.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *