Мультимільйонер хоче купити гору, щоб вирізати на ній особи своєї сім’ї

«Гроші вирішують все» – це твердження вирішив підтвердити анонімний мільйонер, який виявив своє бажання висікти на одній з гір Шотландії зображення всієї своєї сім’ї, включаючи улюблену собаку. Таку заяву вже викликало шквал критики в соціальних мережах, і на даний момент залишається неясним, чи вдасться товстосумові реалізувати задумане.

Приватна “пам’ятка”

Не так давно в мережі Інтернет з’явилася інформація про те, що якийсь бізнесмен готовий викласти майже 16 мільйонів доларів за одну з шотландських вершин. Чоловік хоче перетворити її в якусь подобу Маунт Рашмор Нешнел Меморіал і висікти особи своєї сім’ї. Також він додав, що поруч з портретами людей має красуватися зображення його улюбленої домашньої собаки.

Хоча ніякої офіційної інформації про те, що якась вершина буде продана, не надходило, в соціальних мережах почала кипіти запекла дискусія. Більшість користувачів досить критично відреагували на заяву невідомого товстосума і закликають всіх звернути на цю проблему увагу. Головна вимога людей – не дозволити сильним світу цього видозмінювати те, що створила природа. Якщо кожен мільйонер буде вирізати на вершині гір своє зображення, то в найближчому майбутньому ми перетворимо планету незрозуміло в що.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *