MP3DirectCut редагує MP3 без декомпресії

MP3DirectCut редагує MP3 без декомпресії

Ну редактор – це сильно сказано, скоріше засіб для створення рингтонів. При чому, дуже зручний засіб.

Програма вміє переробляти файли MP3 без декомпресії, що є її головним плюсом. Можна взяти файл, і нарізати з нього шматочків. Для зручності на екран програми можна вивести спеціальний секундомір, який буде показувати початку і кінці шматочків нарізки і поточне положення з точністю до тисячних часток секунди. Так само є автоматичний вирівнювач рівня звуків. До речі, програму можна використовувати не тільки для нарізки эмпетришек, але і для запису звуку з кого-то джерела (мікрофон або Wave Mapper) відразу в MP3, якщо такий кодек встановлений в системі.

MP3DirectCut редагує MP3 без декомпресії

Програму після установки можна записати на флешку – вона звідти чудово запускається. Знайшов і ще одну корисну функцію програми – розрізання одного треку на кілька по Се Sheet. Є такі от сети (діджеї особливо люблять так записувати), в яких всі треки йдуть однієї безперервної доріжкою з додатком спеціального файлу,в якому описується, звідки і до яких пір йдуть ці треки) – ось як такі сети програма може автоматично розрізати на треки.

MP3DirectCut редагує MP3 без декомпресії

Безкоштовно: http://mpesch3.de1.cc/mp3dc.html. На всяк випадок: http://www.izone.ru/multimedia/av-editors/mp3directcut-download.htm.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *