Mozilla представила фінальну версію браузера Firefox Quantum

Браузер вийшов із статусу бета-тестування і тепер доступний для скачування всім користувачам.

За допомогою нового браузера під індексом 57 Mozilla планує обійти головного конкурента — Chrome. За заявою компанії, Firefox Quantum використовує на 30% менше пам’яті, ніж браузер від Google, а також у два рази швидше торішньою версією Firefox.

Стрибок у продуктивності вийшов завдяки поліпшеним алгоритмом роботи з багатоядерними процесорами. Обробка інтерфейсу, веб-сторінок та інших процесів розділені на різні завдання.

Mozilla представила фінальну версію браузера Firefox Quantum

Firefox Quantum володіє поліпшеним алгоритмом роботи з великою кількістю вкладок. Відкриті вкладки отримують пріоритет і працюють швидше, а інші знаходяться в режимі очікування. Творці браузера обіцяють, що перемикання працює швидко навіть між 1 000 вкладок.

Інтерфейс нового браузера отримав назву Photon. Дизайн програми став більш мінімалістичним, щоб веб-сторінка займала більше місця на екрані, і користувач не заважали елемента інтерфейсу. Також браузер адаптує розмір кнопок і тексту для роботи з сенсорними екранами.

З-за масштабності оновлення безліч старих розширень можуть не працювати в новому браузері. Перевірити сумісність можна в розділі «Додатки» в меню, також там запропонують пошукати альтернативу.

Завантажити Firefox Quantum для Windows, macOS і Linux →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *