Можна пити з крана: люди пристосувалися використовувати одноразові маски в якості фільтрів на воду

Медична одноразова маска може виконувати відповідальну роль фільтра для рідини. Досвід багатьох людей показує, що таке пристосування цілком годиться для очищення звичайної води з-під крана. Для цього потрібно виконати лише кілька простих маніпуляцій.

Модифікація маски

Особливість конструкції даного аксесуара полягає в наявності декількох захисних шарів. Зовнішні мембрани блокують проникнення води і вологи, а тильний шар якраз виконує найголовнішу роль фільтра. Він знадобиться для очищення води з-під крана.

Для початку необхідно обрізати маску по краях так, щоб всі верстви звільнилися один від одного. Далі вилучений фільтр встановлюється на кран за допомогою фіксуючих пристосувань. Наприклад, для кріплення можна використовувати ті ж елементи конструкції маски у вигляді вушних петель і зав’язок.

При використанні такого фільтра для води необхідно пам’ятати про його недовговічність. Як тільки колір встановленого на кран захисного шару зміниться з білого або блакитного на жовтий, необхідно його замінити.

Даний засіб для фільтрації забрудненої рідини в побутових умовах може застосовуватися на постійній основі або разово, коли немає можливості використовувати спеціалізовані установки для водоочищення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *