Можна бігати на вулиці під час пандемії: думка експертів

Швидше навіть потрібно — але з застереженнями.

З 21 березня в Москві закрили всі фітнес-зали і басейни, найближчим часом аналогічні обмеження, швидше за все, введуть і в інших містах. Підтримати себе у формі за допомогою занять вдома і пробіжок по вулиці — але наскільки це безпечно, враховуючи пандемію COVID-19?

Видання Today наводить думки на цей рахунок двох експертів: Саада Омера, директора Єльського інституту глобального здоров’я, і Крістал Уотсон, доцента університету Джона Хопкінса.

Уотсон зазначила: «Я вважаю, що зараз вкрай важливо підтримувати фізичну активність, навіть якщо немає можливості піти в зал. Це відмінний спосіб зберегти і фізичне, і психічне здоров’я». Доктор Омер додав: «Якщо мова йде не про людних місцях, то я закликаю вас це робити. Ізоляція від людей не означає, що треба ізолюватися від природи. Виходьте на вулицю, але дотримуйте дистанцію».

Обидва фахівці підкреслили, що під час пробіжки потрібно перебувати на відстані не менше 180 см від інших бігунів і перехожих. Якщо дотримуватися дистанції, то це безпечніше, ніж заняття в залі: ви постійно рухаєтеся, в той час як у спортзалі змушені користуватися тими ж тренажерами, що й інші відвідувачі, а розміри приміщення обмежені, і збудники вірусу можуть зберігатися на поверхнях.

Можна бігати на вулиці під час пандемії: думка експертів

Коронавірус. Число тих, що заразилися:
14 686 875

в світі

777 486

в Росії

Дивитися карту

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *