MouseImp Pro полегшує перемотування в Windows

Безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом (Open Source) MouseImp Pro може сподобається тим, хто читає довгі тексти з екрану. Головна її функція — полегшення прокрутки.

Програма пропонує кілька варіантів роботи. Мені найбільше сподобався Togglу Mode: коли після клацання правою кнопкою досить просто рухати мишу вгору або вниз для того, щоб прокрутити вміст, це настільки зменшило навантаження на руку, що я навіть знову подумую про те, щоб користуватися мишкою при навігації по документам або сторінкам.

Інші режими: Classic, який пропонує вам «перетягувати вміст» і Mixed Mode, який є гібридом перших двох. Наявність різних способів дозволить вам вибрати саме той варіант, який вам сподобається.

Додатковою функцією цієї програми є її здатність згортати неактивні вікна до заголовка.

Не знаю, чи знайдете ви цю функцію корисної або немає, але в програмі вона є, хоча на моїй машині вона не з усіма додатками подружилася: Firefox, наприклад, відразу ж знову розгортається, а інші випробовувані працювали як було задумано.Я раджу вам спробувати цю програмку, вона майже не витрачає пам’ять, але може прискорити вашу роботу і зробити читання довгих документів і промотки довгих списків більш комфортними.

MouseImp Pro

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *