MortPlayer — найпотужніший наладонный аудіо-плеєр

Абсолютний мастхев-софт, який рекомендую потестувати кожному, у кого є мобільний пристрій на базі Windows Mobile. Плеєр дуже зручний і архикрасив.

MortPlayer — найпотужніший наладонный аудіо-плеєр

Потужність у нього приголомшлива: підтримка MP2, MP3, Ogg Vorbis і WAV, підтримка роботи з потоковими даними, еквалайзер, звукові ефекти, закладки (запам’ятовує останню позицію в пісні чи в аудикниге), великі кнопки для управління пальцями, призначувані хард-кнопки, зберігач екрана, таймер автоматичного вимкнення і будильник, зміна гучності на старті і виході, автоматична пауза при вхідному дзвінку на комунікатор, відображення ID3 (V1.0-V2.3) і Ogg тегів, просте перемикання між плейлистами і директоріями, безліч видів shuffle і repeat режимів, підтримка плейлистів WinAmp і MediaPlayer (M3U, PLS, ASX) плюс свої власні MPL-плейлисти, підтримка скінів, плагін для екрана Today, офіційна підтримка декількох мов, в тому числі і російської, і безліч інших можливостей і налаштувань.

    

На сьогоднішній день відомі 5 плагінів: GreenSoftware MIDI plug-in, GSPlayer/Mort Player Mod Plugin 1.0 (*.mod, *.s3m, *.xm, *.it, *.mtm, *.umx), FLAC Plugin, AAC/MP4 plugin і Windows Media Audio (WMA) plugin, але останні два з списку працюють не на всіх пристроях молодше WM5. Плеєр зручний в управлінні без стилуса, так і люди, зметикувавши це, розробляють скіни саме для такого застосування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *