Молодша донька Маші Распутіної зросла настільки ж ефективною, як і мама: фото

Напевно, немає такої людини в країнах пострадянського простору, який не знає, хто така Маша Распутіна. Ця ефектна білявка почала свою кар’єру в 90-х і вже тоді зібрала велику армію прихильників. Звичайно, були і ті, хто вважав, що у співачки абсолютно немає голосу і їй нема чого робити на сцені. Але фанати абсолютно не згодні з такою думкою і навіть зараз продовжують слухати її пісні.

Особисте життя на той так і називається, щоб про неї не поширюватися

Маша не любить говорити про своє особисте життя і ділитися її подробицями. Єдине, що точно відомо – вона щаслива в шлюбі зі своїм другим чоловіком бізнесменом Віктором Захаровим. Він же є батьком її молодшої 19-річної дочки Марії.

У своєму мікроблозі Распутіна дуже рідко ділиться сімейними фотографіями. Але недавно, мабуть, вирішила зробити невеликий виняток і опублікувала кілька спільних фото зі своєю молодшою дочкою. Як бачимо, Марія виросла справжньою красунею. В цілому, на думку передплатників, вона схожа на батька. Але ось вилиці і милі ямочки на щоках успадкувала від знаменитої матері.

Передплатники Распутіної почали залишати коментарі під публікацією, в яких говорили про те, що Марія-молодша така ж ефектна, як і її мама. Ну ще б!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *