Молодий чоловік залишив удома двох собак, а коли повернувся, не зміг стримати емоцій

Виховувати домашніх тварин нелегко, але вони роблять своїх власників щасливими. Незважаючи на те що їх тренують, собаки не завжди ведуть себе добре.

Нещодавно молодий чоловік на ім’я Адріан Хо, що живе у Кучінгу, штат Саравак (Малайзія), зблід, побачивши своїх вихованців. У хлопця є дві собаки породи хаскі – одна з гладким білим хутром, а інша сіро-чорна.

Одні вдома

Як зазвичай, Адріан залишив своїх вихованців одних будинку. Правда, в той день він забув прибрати в холодильник драконий фрукт (питахайю), залишивши його на кухні. Зрозуміло, собакам стало нудно, і вони вирішили пограти.

Залишився без ласощів

Вихованці кусали екзотичний фрукт і розмазували її по підлозі. Кухня швидко перетворилася в яскраво-рожеву кімнату. Коли господар повернувся додому і відкрив двері, він зблід, подумавши, що сталося кровопролитне бій. Адріан уважно придивився і зрозумів, що пустотливі вихованці залишили його без ласощів. Але як би молодий чоловік не сердився, він не зміг втриматися від сміху, дивлячись на своїх брудних собак.

Адріан зробив кілька фотографій «кривавої сцени» і розмістив їх у соціальних мережах.

Відразу ж знімки привернули увагу користувачів: 2900 лайків, 9 400 публікацій і більше 2000 коментарів. Люди теж не змогли втриматися від сміху, побачивши цих двох яскраво-рожевих хуліганів, невинно дивляться на господаря.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *