«Молодим треба допомагати»: телесваха Роза Сябітова пропонує заснувати Всеросійський день знайомств

Роза Сябітова – відома російська сваха нещодавно виступила з пропозицією про введення в Росії нового свята. За її словами, це свято просто необхідний для людей, які на даний момент не створили своєї сім’ї. Телесваха провела аналогію між запропонованим нею новим святом і відомим річним святом Івана Купала.

Що ж задумала Роза Сябітова?

Відома телеведуча вважає, що деякі молоді люди зараз потребують допомоги з питання влаштування особистого життя; їм потрібно допомогти знайти другу половинку. Саме з цієї причини телесваха запропонувала почати відзначати Всеросійський день знайомств.

Сябітова зазначила, що запропонований нею свято має давні корені. Адже наші предки, для яких сезон весіль починався восени і тривав взимку, на Івана Купала допомагали молоді заводити нові знайомства.

Для того, щоб знайти пару, на думку ведучої, потрібно виконувати деякі правила. Дівчата повинні сплести своїми руками вінок і приготувати святковий наряд. А хлопці повинні знати, що якщо у дівчини в цей день на голові вінок, значить, на даний момент без пари, і бажає познайомитися. Пара повинна буде спілкуватися протягом усього святкового дня, а потім вирішить, чи підтримувати відносини далі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *