Модель-альбінос з Грузії показав світу свою другу половинку: краса цієї пари настільки незвичайна, що люди не можуть описати її словами. Фото

Співак та модель Бера Іванішвілі з Грузії став відомим завдяки своїй унікальній, рідкісної зовнішності. Бера є альбіносом. Ця незвичайна особливість стала для нього провідником у світ музики та моди.

Незвичайна зовнішність і слава

Молодий чоловік є затребуваною моделлю. Його запрошують для участі у фотосесіях і модних показах. Хлопець не соромиться своєї зовнішності. Він вважає себе привабливою та має безліч прихильниць. У Бери прекрасне обличчя і ідеальне тіло.

Молодий чоловік – син заможних батьків, він народився у Франції і має грузино-французьке громадянство.

Особисте життя

Бера довгий час був одним із самих завидних холостяків Грузії. Нещодавно він одружився на моделі по імені Нанука Гудавадзе. Зараз вони з дружиною чекають на первістка. Прихильники впевнені, що їх дитина буде прекрасним.

У понеділок, 15 червня розпочнеться Петрів піст: на що звернути увагу віруючим
Прогулянки на повітрі після вечері: як працювати над своїм тілом, поки закриті зали
Традиційний ярмарок коней в Эплби, найбільша в Європі, все ж відбулася

Користувачі соціальних мереж захоплюються красою молодої пари. Вони залишають добрі коментарі, бажають їм щастя, здоров’я і міцних сімейних відносин.

Передплатники хлопця роблять ставки. Їх цікавить, чи дитина пари альбіносом або ж ні. Альбіноси народжуються рідко, навіть якщо обоє батьків були альбіносами, то ймовірність того, що їх малюк міг успадкувати цю особливість, становить лише 25 %.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *