Мобільні Яндекс.Карти

Яндекс продовжує свою експансію, випускаючи продукти, орієнтовані, насамперед, на людей. Днями отримав від них листа з повідомленням про запуск тестування нового поштового інтерфейсу вийшла мобільна версія агента Я. ру,

Яндекс не забув і про свої карти, випустивши і мобільну версію сервісу.

Мобільні Яндекс.Карти

Якщо чесно, то я був здивований програмою – працювати з нею легко, приємно, зручно. Зроблена вона, як і все у Яндекса, в мінімалістичному стилі, але це не позначається на її функціональні можливості. З її допомогою можна обчислити ваше приблизне місце з допомогою базових станцій стільникового зв’язку, отримати інформацію про затори, ДТП, встановлених на вулицях камери спостереження, дізнатися місця проведення ремонтних робіт, вирахувати маршрут проїзду по початкової і кінцевої точки, а при наявності GPS і ваше точне місце розташування й напрямок руху.

Мобільні Яндекс.Карти Мобільні Яндекс.Карти Мобільні Яндекс.Карти Мобільні Яндекс.Карти

Програма дозволяє інформувати інших користувачів про утрудненому русі, додавати відсутні об’єкти на карту, і навіть брати участь у формуванні нових карт. На даний момент доступні карти 20 міст і місць Росії і України. Програма, як і мобільний клієнт, доступна для пристроїв під управлінням Symbian S60, Symbian S60v5, Symbian UIQ, Windows Mobile і для телефонів, що підтримують Java-додатки. Відмінна програма, яка буде корисна не тільки автомобілістам!

Скачати Яндекс.Карти: http://mobile.yandex.ru/maps/.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *