Мобільні платформи стали золотою жилою для розробників

Смартфони і комунікатори різних видів стали справжньою житлової для розробників, які отримують прибутки від створюваних для цих пристроїв додатків.

Це доводять прогнози, надані аналітичною фірмою Screen Digest. Згідно з опублікованими даними, доходи від мобільних додатків складуть на кінець 2013 року €100 млрд (або $143,5 мільярда). Істотна частина пирога дістанеться Apple.

Мобільні платформи стали золотою жилою для розробників

$12,3 мільярда будуть отримані від багатих медіа-контентом сервісів, що пропонують мобільне телебачення, відео, музику та ігри, а це на 50% більше, ніж у 2009 році. Зокрема, прибутку мобільних музичних сервісів на зразок Spotify збільшаться на 25% до 2013 року (і складуть $4,5 мільярда), навіть незважаючи на скорочення продажів рингтонів. А доходи від ігор для мобільних пристроїв виявляться рівними приблизно $4 мільярдів на кінець 2013 року.

На даний момент на ринку мобільних додатків домінує Apple зі своїм онлайновим магазином App Store. Але з часом конкуренти фірми також почнуть активно створювати мобільні пристрої, підтримувані власним магазином ПО. Наприклад, комунікатори на базі Google Android. Надалі у розробників з’явиться вибір з ким співпрацювати. Крім Apple, ринок займуть Google, Nokia, Samsung, Microsoft, Vodafone, RIM, Palm і Orange. За припущеннями аналітиків, найбільш популярними опиняться ті компанії, які запропонують розробникам кращі набори інструментів для створення додатків для їх платформ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *