MIT навчить вас фотожурналістиці безкоштовно

Ви давно мрієте серйозно зайнятися фотографією, але не знаєте, з чого почати? Почніть з курсу MIT. Це абсолютно безкоштовно і при цьому дуже якісно, адже це MIT.

Кращий технічний університет світу — це MIT, Массачусетський технологічний інститут. Цей інститут вже досить тривалий час розміщує свої курси в вільному доступі для всіх бажаючих. А це означає, що у вас є можливість абсолютно безкоштовно отримати якісну освіту. Якщо, звичайно ж, підходити до цього питання системно. Наприклад, ми публікували статтю з повним курсом інформатики. На цей раз мова йде про фотожурналістику. Цей курс буде корисний тим, хто давно мріє розібратися, що і до чого у фотомистецтві.

Передбачається, що у вас вже є якийсь рівень знань у цій області. Але, я думаю, у міру вивчення курсу можна з допомогою Google заповнювати прогалини в знаннях.

Цей курс не так гарний у плані організації, як курси на Coursera. Тут не буде перевірки домашніх завдань, немає зворотного зв’язку в кращому вигляді. Але зате ви зможете займатися тоді, коли забажаєте. Або поки просто додати курс в закладки, а повернутися до нього, наприклад, восени.

Документальна фотографія і фотожурналістика

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *