Misfit Vapor — самі незвичайні смарт-годинник на CES 2017

Misfit Vapor — нові спортивні годинник від відомої компанії, які не тільки відмінно виглядають на руці, але і володіють потужною начинкою.

Misfit Vapor виділяється серед конкурентів перш за все оригінальним дизайном та якістю матеріалів. Пристрій оснащений круглим сенсорним AMOLED-екраном, контрастність і яскравість якого дозволять легко зчитувати дані навіть на яскравому сонці. Дисплей є сенсорним обідком, які служать для відображення додаткової інформації та управління годинами.

Misfit Vapor — самі незвичайні смарт-годинник на CES 2017

Годинники мають металевий корпус діаметром 44 мм, який захищений від попадання води і пилу. Є можливість використовувати змінні ремінці різних кольорів. В якості операційної системи задіяна модифікована версія Android Wear, але інші подробиці про програмне забезпечення, виробник поки не розголошував.

Misfit Vapor — самі незвичайні смарт-годинник на CES 2017

Електронна начинка гаджета відповідає ефектному зовнішньому вигляду. В якості процесора використовується Qualcomm Snapdragon Wear 2100. Годинник оснащений 4 ГБ вбудованої пам’яті, модулями бездротового зв’язку Wi-Fi, Bluetooth і GPS. Є також датчик серцевого ритму, який використовує вбудоване програмне забезпечення для відстеження ефективності тренувань.

Виробник обіцяє, що годинник Misfit Vapor надійдуть у продаж найближчим часом. Ціна пристрою складе 199 доларів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *