Милі не тільки уві сні: фотограф зібрав самі смішні кадри новонароджених

Фотографувати дітей завжди цікаво. Але ось з новонародженими це трохи складніше. Вони не вміють грати, тут усе справжнє. Треба бути справжнім майстром, щоб зуміти відобразити їх емоції і почуття.

Незвичайна фотосесія

Незвичайну колекцію фото робить фотограф з Нью-Йорка. Начебто важко назвати це чимось незвичайним. Але справа в тому, що на всіх фотографіях тут новонароджені діти. Здавалося б, багато хто робить щось подібне. Але тільки не студія Zoe Hiigli Studio.

Тут діти виглядають по-дорослому. Зберігши своє новонароджене чарівність, вони в той же час показано трохи незвично. З емоціями і виразом обличчя, настільки не властивими зовсім маленьким дітям. Діти цілком здатні на таку міміку, але вона більше все ж властива дорослим.

Ось малюк задумався про щось серйозне. Очі трохи прикриті і сердиті, губки стиснуті. Явно задумує щось не дуже гарне. Напевно, як трохи виросте, обов’язково десь нахулиганит.

Таємничі джерела в печерах виявлені дослідниками: їм сотні тисяч років
Батька не знала, але пам’ять його вшановує. 39-річна дочка Лістьєва схожа на нього
Антоніо Бандерас до їх пір спілкується з колишньою дружиною (спільні фото)

Або ось сонне миле обличчя. Прикриті очі, ледве помітна блаженна посмішка. Швидше за все, сниться щось дуже гарне й добре. Напевно, якась шкідлива або нова іграшка.

А ось і розгніваний малюк. Особа так і світиться гнівом і рішучістю. “Ух, я вам покажу!”. І покаже, коли виросте.

Є й чарівні обнімашки, як прийнято називати останнім часом.

Чудові фотографії від справжнього майстра.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *