Микола Чудотворець може виконувати бажання. Але про що просити святого не варто

Життя не завжди складається так, як людям би хотілося. І, сподіваючись на вищі сили, сучасники щиро моляться про благополуччя і щастя. Вважається, що Миколай Чудотворець нерідко прислухається до прохань віруючих, виконуючи таємні сподівання. Але про що можна просити?

Мудрий рада

Моя бабуся регулярно ходить до церкви, слухає проповіді, спілкується зі священиком. Тому для неї немає ніяких секретів у внутрішньоцерковному житті. Вона відкрила таємницю, на які молитви Святий Миколай відповідає швидше всього, а що взагалі проігнорує. Її поради будуть корисні багатьом.

Якщо мова заходить про дітлахів, їх здоров’я або успіху в навчанні, варто очікувати позитивного результату. Ваші бажання здійсняться, хай навіть і не в тій формі, про яку думали під час молитви. Однак ні при яких умовах не просіть багатства: користолюбство і жага наживи – смертний гріх. Єдиним винятком бабуся назвала прохання бідних людей про даху і їжі.

Але найдорожче Миколі побажання від щирого серця і без тіні користі. Коли той, хто молиться, просить за інших, це вважається вищим проявом доброчесного людської натури. Будьте доброзичливими, прагнете розділити особисте щастя з оточуючими, і світ стане набагато більш затишним!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *