Михайла Єфремова не пустили в літак до Риги: він не відповідав стандартам перевезеного пасажира

Зірки сцени і екрану здаються нам ідеальними. Тим не менше це звичайні люди, не позбавлені вад. І з-за цих вад вони часто потрапляють у незручні ситуації. Так наприклад, нещодавно Михайла Єфремова не пустили на борт літака. Причиною стало невідповідність актора “стандартам перевезеного пасажира”.

Не пустили в літак

5 березня Михайло Єфремов збирався вилетіти з аеропорту в Ригу. Але йому так і не вдалося потрапити на борт літака. Причиною стало невідповідність “стандартам перевезеного пасажира”. Простіше кажучи, нетверезий стан. І, мабуть, актор був добряче напідпитку, раз його навіть не пустили на борт літака.

Що говорить дружина

Після інциденту журналістам вдалося поспілкуватися з дружиною Михайла Єфремова – Софією Круглікової. У відповідь на розпитування вона пожартувала, мовляв літак просто не може підняти в повітря талант такого масштабу. Напевно, це під силу тільки космічній ракеті.

Коли Кругликова зрозуміла, що журналістів не влаштував такий жартівливий відповідь, вона вирішила списати цю ситуацію на талант свого чоловіка. Мовляв, вся справа в його таланті. Він настільки натурально вдавав п’яного, що його навіть не пустили в літак.

Був Єфремов п’яний чи ні, але адміністративний протокол за даним фактом все ж був складений.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *