Microsoft представила кросплатформені плагіни для Office Visual Studio Code

Учора ввечері пройшла основна презентація в рамках щорічної конференції Microsoft BUILD. Крім усього іншого, на ній були представлені дві нові можливості, цікаві і Apple-користувачам. Мова йде про кросплатформених плагінах для пакета Office і можливості швидко перекомпілювати iOS-додатку до програми для Windows 10.

Доповнення для Office будуть працювати приблизно як стандартні розширення додатків на iOS. Ви відкриваєте календар Outlook, бачите швидке подія, до якого треба дістатися на машині, потім прямо в календарі ставите нагадування для виклику таксі через Über і в потрібний час одержуєте повідомлення на телефон для запиту автомобіля.

Друга важлива річ, яка порадує, швидше, любителів Windows, це Code Visual Studio. Головною особливістю, пов’язаною з iOS, стала можливість легкої і швидкої перекомпіляції застосунків з Objective-C у формат, зрозумілий платформі Microsoft. Цей процес також доступний і для додатків на Java і С++. Тобто будь-який додаток з App Store і Google Play тепер можна буде з невеликими правками випустити і під Windows, адже мале кількість завжди було основною проблемою Windows Phone і планшетів з одним Metro-інтерфейсом. Завдяки новим функціям Visual Studio Code, ця проблема може бути нарешті вирішена.

via

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *