Microsoft пообіцяла безкоштовно виправити проблему з шпалерами робочого столу в Windows 7

Ще одне фінальне оновлення буде доступно для всіх.

Раніше в цьому місяці Microsoft випустила фінальний патч для Windows 7, після чого підтримку системи офіційно припинили. Але користувачі почали скаржитися, що після оновлення шпалери робочого столу змінилися чорним екраном — і єдиною альтернативою було поставити стандартну картинку.

В офіційній заяві Microsoft визнала проблему і зазначила, що вона зустрічається, тільки якщо користувач встановив шпалери в режимі «Розтягнути». При виборі варіантів «Обрізати» або «Заповнення» зображення не пропадає навіть з патчем KB4534310.

Дивно, але компанія пішла назустріч користувачам і незабаром випустить безкоштовне оновлення, яке виправить цю помилку. Раніше передбачалося, що патч отримають лише ті, хто оплатив розширену підтримку Windows 7 ESU. Тепер же апдейт пообіцяли всім користувачам Windows 7 і Windows Server 2008 R2.

У 2019 році Microsoft вже випускала безкоштовні оновлення для Windows XP — але тоді йшлося про серйозної уразливості до вірусів-здирникам, яка дійсно могла нашкодити користувачам. Проблема з шпалерами очевидно куди менш критична, але приємно бачити, що компанія реагує на запити аудиторії.

Поки невідомо, коли саме вийде новий патч.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *