Microsoft Paint можна буде безкоштовно завантажити з Windows Store

Легендарний графічний редактор Paint переїде в магазин додатків Windows Store, де стане доступний для безкоштовного завантаження.

«Ми стали свідками неймовірної підтримки та ностальгії за Paint. Дивно, але ми дізналися, що через 32 роки у Paint все ще багато шанувальників. Приголомшливо бачити так багато любові до нашого старого доброго додатком», — зазначили в Microsoft.

Microsoft Paint можна буде безкоштовно завантажити з Windows Store

В операційній системі Windows 10 місце «старого доброго програми» займе 3D Paint. Крім роботи з тривимірною графікою, воно дозволить редагувати фото і малювати, як в класичному Paint.

Раніше повідомлялося, що Microsoft прибере Paint з осіннього update 10 Fall Creators Update. Додаток потрапило в список програм, які «не перебувають в активній розробці та можуть бути видалені в наступних оновленнях системи». Новина викликала настільки бурхливу хвилю ностальгії по всьому світу, що Microsoft довелося пояснити: Paint нікуди не дінеться, а просто переїде в новий будинок.

Історія Paint почалася ще в далекому 1985 році. Це був 1-бітний монохромний редактор, що входить в базовий комплект програмного забезпечення Windows 1.0.

Microsoft Paint можна буде безкоштовно завантажити з Windows Store

У 1990 році з виходом Windows 3.0 в редактор додали підтримку кольору і формату BMP, і тільки в епоху Windows 98 програма навчилася працювати з популярним форматом JPEG.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *