Mi5c стане першим смартфоном на новому процесорі від Xiaomi

Компанія Xiaomi розробила фірмовий процесор Surge S1 і планує оснащувати свої смартфони.

Перший SoC, створений інженерами Xiaomi, містить 8-ядерний процесор з частотою 2,2 ГГц і 4-ядерний відеочіп, який впорається навіть з самими складними графічними завданнями. Крім цього, Surge S1 буде містити спеціальні алгоритми, призначені для поліпшення фотографій, зроблених в умовах низької освітленості.

Mi5c стане першим смартфоном на новому процесорі від Xiaomi

Для компанії це вимушений крок. Він допоможе не залежати від сторонніх виробників процесорів. Нагадаємо, що в минулому році Xiaomi вперше не показала такого бурхливого зростання продажів, як раніше. Багато аналітиків стверджують, що саме брак процесорів могла послужити причиною зниження кількості зібраних гаджетів. Крім Xiaomi тільки Samsung, Apple і Huawei займаються випуском смартфонів на власних процесорах.

Mi5c стане першим смартфоном на новому процесорі від Xiaomi

Першим смартфоном, в якому буде використовуватися Surge S1, стане Mi5c. Це полегшена версія Mi5, представленого ще в минулому році. Він отримав 5,15-дюймовий дисплей з роздільною здатністю Full HD, 3 ГБ оперативної і 64 ГБ постійної пам’яті. Основна камера смартфона оснащена 12-мегапіксельним сенсором, фронтальна — 8-мегапіксельним.

Орієнтовна ціна першого смартфона Xiaomi на процесорі Surge S1 складе 220 доларів. Точна дата старту продажів поки невідома.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *