Ми все життя чистили часник неправильно: як очистити головку часнику всього за 20 секунд (відео)

Напевно вам відомо про корисні властивості часнику. Це пряна рослина справляється з вірусами не гірше аптечних препаратів. За це часник називають природним антибіотиком. Якщо є плоди рослини кожен день, у людини покращується пам’ять, нормалізується сон, підвищується настрій.

Як його почистити?

Якщо ви любите часник, напевно, не раз приходили в жах від думки від його майбутньої чищення. Особливо якщо прянощі потрібно багато. Тоді і шкіра рук постраждає, і настрій помітно погіршиться. Як же вийти з цієї ситуації?

Дівчина по імені Валентина з Канади часто готує корейські страви. В них часник — основний інгредієнт. Щоб уникнути зайвих клопотів з чищення прянощі, Валентина відкрила унікальний спосіб. Знадобиться тільки гострий ніж і трохи вправності.

Ось як почистити часник швидко:

  • Знімаємо верхню лушпиння.
  • Ніж маємо тупою стороною вгору.
  • Вводимо ніж у центр зубчики і виймаємо його.

Повторюючи останні дії кілька разів, можна надзвичайно швидко перечистить весь необхідний часник. Спробуйте самі і переконайтеся в цьому.

Валентина виклала в інтернет відео з інструкцією про те, як швидко чистити часник. Ролик став дуже популярним. Але не всі користувачі Мережі по достоїнству оцінили вміння дівчини. Ті, у кого не вийшло так само вправно почистити пряність, залишили негативні коментарі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *