Mi Note 10 став самим міцним смартфон Xiaomi

Не тільки красивий, але і незламний.

Ютубер Зак Нільсон виклав на канал JerryRigEverything нове відео, в якому перевірив на міцність Xiaomi Mi Note 10 з камерою на 108 Мп і безкрайніх дисплеєм. У ролику новенький, ледь витягнений із заводської коробки смартфон піддали традиційним катуванням.

На екрані почали з’являтися подряпини від ножа 6 рівня твердості за шкалою Мооса, що цілком стандартно для сучасних смартфонів, випробування вогнем дисплей теж пережив гідно. А ось під час тесту на згинання Mi Note 10 виявився несподівано хороший: незважаючи на всі зусилля, Заку не вдалося його зігнути. Він зазначив, що це «мабуть, самий міцний смартфон Xiaomi». Це відмінне досягнення, враховуючи, що навіть минулорічний Redmi Mi Note 7 не пережив цей тест, і в цілому Xiaomi «славиться» своїми смартфонами, які надто легко згинаються.

Зазначимо, що ютубер поки не тестував нові флагмани Mi 10 і Mi 10 Pro — та, враховуючи, що це найбільш дорогі смартфони бренду з кращими характеристиками, ймовірно, і їх матеріали покажуть себе гідно на тесті Зака. Торішній Mi 9 впорався посередньо: подряпини на екрані з’явилися вже на 6 рівні, інструмент такий же жорсткості зміг пошкодити сапфірову захист на камері, а тест на згинання він хоч і пережив, але помітно гнувся в процесі — хоч і оборотно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *