Mezzo PowerDrive — жорсткий диск і зовнішній акумулятор в одному девайсі

Компанія InfoThinker — творець акумулятора з жорстким диском Mazzo PowerDrive — пишається тим, що їх акумулятор першим у світі отримав сертифікацію MFi (Made for iPhone). Крім плюсик в карму, сертифікація і дає ряд переваг для тих, хто захоче придбати пристрій, що сполучає батарею на 7 800 мА·год і жорсткий диск від 16 до 128 ГБ.

Так як PowerDrive сертифікований Apple, у нього є доступ туди, куди немає в інших. Наприклад, при підключенні акумулятора iPhone автоматично запускається додаток і починається резервне копіювання фотографій і відео. Таким чином, коли ви закінчите заряджати девайс (швидше за все, навіть раніше), жорсткий диск вже буде мати копію всього, що ви запам’ятали, і ви зі спокійною душею можете видалити все це зі смартфона.

Mezzo PowerDrive — жорсткий диск і зовнішній акумулятор в одному девайсі

Про самому акумуляторі складно розповісти щось незвичайне. На девайсі є всього одна кнопка. Якщо ви натиснете на неї у той час, коли до девайсу підключений iPhone або iPad, почнеться зарядка і програма запуститься. Додаток безкоштовно, але марно для тих, хто не має в наявності PowerDrive.

Mezzo PowerDrive — жорсткий диск і зовнішній акумулятор в одному девайсі

Творці Mazzo PowerDrive продають його в чотирьох версіях. Відмінність лише одне — у кількості вбудованої пам’яті. На Amazon зараз доступні лише дві версії: на 16 ГБ за $79 і на 64 ГБ за $169. Ємність акумулятора у всіх випадках однакова — 7 800 мА·год

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *