Мене бабуся навчила визначати, чи буде людина щаслива в шлюбі: цей метод ще ніколи не підводив

Особисте життя – найважливіша тема для кожної людини. Цілком зрозуміло, що людям хочеться знати, чи будуть вони щасливі на цьому терені. Моя бабуся знає оригінальний спосіб отримання відповіді на це питання. Для цього треба всього лише подивитися на долоню.

«На долоні написано»

Лінією шлюбу називають короткі горизонтальні лінії, розташовані біля мізинця. Для їх пошуку стискають кулак і доторкаються до долоні. Якщо при цьому з’являться лінії в кількості від однієї до кількох, то у їх власника будуть довгострокові відносини з представниками протилежної статі.

Шукаємо ознаки щасливого шлюбу

Щастя в особистому житті обіцяє наявність однієї чіткою і глибокою втиснула точки в зазначеному місці. Оптимально, якщо ця вм’ятина буде строго горизонтальною. А при наявності таких ліній на обох руках, її власника чекає щастя в шлюбі на все життя.

Коли не все так гладко

Наявність слабо видимої, нерівної лінії або розривів свідчить, що людину очікують часті сварки і труднощі в сімейному житті.

Тривожний знак – наявність сторонньої лінії, що перетинає лінію шлюбу. Невдалим буде шлюб, якщо спостерігається спуск лінії.

Наявність двох чітких ліній – ознака того, що у людини може бути навіть два шлюбу, і обидва вони будуть щасливими.

У разі ледве помітною, дуже тонкої лінії відносини будуть щирими, але на постійну любов розраховувати не доведеться.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *