«Мені стало некомфортно»: Юлія Барановська розкрила подробиці розлучення з Аршавіним

Тридцятичотирирічна ведуча розповіла засобам масової інформації про те, що підштовхнуло її до розставання з невірним чоловіком, спортсменом Андрієм Аршавіним. Юлія дуже переживала, коли перебралася слідом за чоловіком у Великобританію, не знаючи в цій країні нічого.

Але завдяки своєму характеру Барановська зуміла знайти потрібний ритм і влаштувати своє життя і дітей. В той час як її цивільний чоловік казав, що йому не подобається виступати за “Арсенал”.

Що сталося

За розповіддю Барановської, в якийсь момент вона зрозуміла, що впоралася, що у них все чудово влаштовано, діти зайняті там, де телеведуча і планувала. І розлучення з Андрієм Аршавіним стався із-за того, що вона виросла як особистість. Як сказала Юлія, вона розлучилася з чоловіком, коли зрозуміла, що їй стало некомфортно в сім’ї.

Барановскую не зупинило навіть те, що вони з Аршавіним не були офіційно подружжям, а значить, на аліменти телеведуча претендувати не могла.

Юлія Барановська вважає, що відповідальний батько не кине своїх дітей, його не треба примушувати це робити.

Телеведуча десять років прожила в неофіційному шлюбі зі спортсменом і народила від Аршавіна трьох дітей – синів і дочка. Шість років тому футболіст покинув свою сім’ю і пішов до Аліси Казьминой, з якої за час розлучився.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *