Мені набридли вештаються по всій квартирі дроти, тоді подруга-дизайнер підказала, як зробити їх частиною інтер’єру

В епоху цифрових технологій, гаджетів, різної побутової техніки важко обійтися без великої кількості проводів. Дуже часто вони псують інтер’єр, заважають при збиранні і створюють масу проблем. Але можна зробити проводу частиною дизайну квартири. Дивіться декілька цікавих ідей.

Тепер висять дроти виглядають красиво

Найбільш простий варіант прикрасити звисаючий провід від побутової техніки – прикрасити його. Вийде цілком симпатична гілочка.

Роутер, невеликий мережевий фільтр або скріплений пучок проводів можна майстерно замаскувати під обкладинкою старої книги. Вийде стильна прикраса полиці.

Інший варіант – поставити невелику тумбочку. В одному з ящиків виконати додаткові отвори, і заховати в нього коробку роутера, мережевий фільтр та інші електро-пристосування.

Якщо немає можливості встановити тумбу, зробіть муляж. Особливо актуально для підключення мобільних пристроїв, ноутбуків та іншої техніки через подовжувач. У вас буде спеціальна полиця для зручного зберігання і безпечної зарядки приладів.

Хороший спосіб заховати шнури від комп’ютера та офісної техніки – завісити їх. Досить прикріпити тканину до столу з боку стіни і все звисають дроти зникнуть. Для креативу тканина може бути різних кольорів: яскрава або в колір шпалер на стіні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *