“Мені дістався зовсім малюк”: телеведуча Катерина Андрєєва стала прийомною мамою для слоненяти

Телеведуча Катерина Андрєєва намагається встигнути все і відразу. Жінка знімається на телебаченні, літає на спа-відпочинок в Швейцарії, подорожує по самим далеким і незвіданих куточках планети і не соромиться виставляти своє фото в купальнику.

Не так давно телеведуча побувала в Африці, де стала прийомною мамою слоненяти і віддала свою подругу заміж за місцевого красеня.

Нова мама для слоненяти

У Руанді Катерина і її подруга стали мамами для двох маленьких слоненят. Відтепер жінки є їх опікунами. Часто Катерині приходять повідомлення про те, як поживає її підопічний. Андрєєва зізналася, що брала його під своє крило зовсім маленьким дитиною, а тепер у її “синочка” більше ста кілограм ваги. Що ж, діти ростуть непомітно.

На адресу Катерини посипалися негативні коментарі, що вона б могла допомогти дітям, а не африканських слонів. Телеведуча швидко відреагувала на подібні закиди. Андрєєва повідомила, що допомагає російським дітям. Незадоволених вона просить стежити за собою і своїми діями, а не витрачати дорогоцінний час на негатив.

Катерина Андрєєва також поділилася новиною, що видала свою подругу заміж за африканця. Правда, весілля виявилася несправжньою. Вона була зіграна з метою показати давні традиції народів Африки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *