Meizu представила бездротові навушники з яскравим неоновим підсвічуванням

З цією лазерної гарнітурою ви точно виділитися з натовпу.

Разом з новими моделями смартфонів компанія Meizu представила бездротові навушники Halo. Вони відрізняються високою якістю звуку і неординарним дизайном: гарнітура світиться в буквальному сенсі слова.

Meizu представила бездротові навушники з яскравим неоновим підсвічуванням

Halo являють собою класичні бездротові навушники, які підключаються до смартфону по Bluetooth, але між собою з’єднані за допомогою кабелю. На гарнітурі є також блок управління з мікрофоном і акумулятором, що живлять самі навушники і вбудовану в кабель підсвічування.

Підсвічування організована за рахунок спеціального оптоволокна Corning Fibrance, яка підсвічується з допомогою лазерних діодів Osram. При цьому створюється дуже яскравий неоновий ефект. У Halo є три режими світіння: звичайний, мерехтливий і музичний, коли підсвічування згасає й розгорається в такт грає треку.

Навушники оснащені 10-міліметровими драйверами і здатні відтворювати звук в діапазоні від 20 до 20 000 Гц. Для підключення до джерела звуку використовується модуль Bluetooth 4.1, а час автономної роботи становить близько п’яти годин при яскравості підсвічування 50%. З вимкненою підсвіткою Halo можуть пропрацювати цілих 15 годин.

Навушники з’являться у продажу 29 квітня за ціною 158 доларів і будуть доступні у двох кольорах: синьому і червоному.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *