Майстер створює татуювання, які стають флуоресцентними під ультрафіолетовим світлом: тренд підкорює соціальні мережі і серця любителів тату

Татуювання з року в рік набувають все нових і нових шанувальників. Деякі натільні малюнки можна порівняти з твором мистецтва. На даний момент існує безліч різних технік і стилів тату. Хтось вкладає в них особливий сенс. Пари, друзі і сім’ї часто роблять однакові, або логічно близькі тату, що об’єднує їх емоційно. Вони таким чином показують, як багато значать один для одного.

Але є й такі, хто набиває малюнок на тілі просто, щоб бути в тренді. А новий тату-тренд – це флуоресцентні картинки.

Татуювання які світяться в темряві

За роботою відомої татуировщицы Тукой Ойя стежать понад 200 000 чоловік в «Instagram». Вона зображує у власному неповторному стилі як окремі об’єкти, такі як небесні тіла або метелики, так і невеликі сценки. Натхнення художниця черпає в природи навколо себе. Для створення своїх малюнків вона використовує флуоресцентні чорнило. Ними художниця виділяє деякі ділянки тату. Завдяки цьому їх можна побачити в іншому світлі. А їли набити такими чорнилом весь малюнок, то можна отримати повністю невидиму татуювання, яка буде проявлятися тільки в світлі ультрафіолету. .

Погляньте на ці незвичайні зображення і можливо вони надихнуть вас на перший (або черговий) вашу татуювання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *