Майбутнє друкованого контенту за Apple Tablet

Різні видавничі компанії в США, причому, в різних сферах діяльності, планують створення нового покоління друкованого контенту – для планшетного комп’ютера від Apple. Гизмодо пише, посилаючись на свої джерела, що представники яблучної компанії ведуть переговори з видавничими будинками, що випускають журнали, газети та підручники.

На рахунку Apple вже є зміна уявлення користувачів про музичному, телевізійному та відеоконтенті завдяки iTunes. Тепер на черзі і друк.

Два джерела в New York Times повідомили Гизмодо незалежно один від одного, що представники Apple обговорювали з видавцями можливість розміщення газети на «новому пристрої». Інший інсайдер, на цей раз близький до віце-президента McGraw Hill and Oberlin Press стверджує, що Apple працює над розширення каталогу iTunes, де незабаром можна буде купити і підручники. Відомо також, що Apple запрошувала на зустріч в Купертіно керівників однієї з найбільших компаній, що випускають журнали . Там видавців глянцю запитали про їх бачення майбутнього видавничого бізнесу.

Майбутнє друкованого контенту за Apple Tablet

Пише Гизмодо і про те, яке місце на ринку займе новий гаджет. Він не буде конкурувати з численними читалками, що використовують електронний папір (електронні чорнила) E-Ink. Ставка робиться на роботу з гібридним, який буде поєднувати текст, аудіо та відео.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *