Max OS X 10.6.2 підкоряється «атому»

Хороші новини для любителів хакинтошей, нетбуків і операційної системи Mac OS: стараннями російського програміста Mac OS X 10.6.2 все ж заробила на нетбуках з процесорами Intel Atom. А все завдяки створеному ним патч для ядра системи.

Max OS X 10.6.2 підкоряється «атому»

Коли йшла розробка Mac OS X 10.6.2, чутки про функціонування операційної системи на комп’ютерах з процесорами Intel Atom ходили різні. Спочатку говорили, що підтримки Atom в цій версії ОС не буде. Потім з’явилися дані про сумісність нової операційної системи з нетбуками, якщо так можна виразитися. Але після виходу офіційного оновлення Mac OS X 10.6.2, сумісність з Atom випарувалася. Деякі вважають, що цей крок — боротьба компанії Apple з тими, хто використовує Mac OS X на комп’ютерах не від Apple, зокрема, на нетбуках. Інші ж вважають, що підтримка сумісності з процесорами Atom була вилучена, оскільки цей процесор не використовується ні в одному з комп’ютерів Apple – просто в цілях оптимізації.

Але завдяки праці програміста з Росії з мережевим псевдонімом «tea», додатком Terminal і заміни ядра операційної системи Mac OS X останньої версії запускається на нетбуці з процесором Atom без особливої праці. Простий у використанні патч можна знайти в формі InsanelyMac.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *