Mattel представив колекцію ляльок Барбі під назвою “Велнес”. Мета – навчити дівчаток доглядати за собою

Компанія Mattel презентувала нову колекцію ляльок «Барбі». Нова лінія відомих кожній дівчинці ляльок була розроблена спеціально, щоб познайомити дівчаток з перевагою догляду за собою. В колекції є чотири ляльки: лялька з журналом і свічками, лялька з маскою для сну і подушкою, лялька з килимком для йоги і спортивною сумкою, лялька з ванною. До кожної йде малюк-щеня, тому Барбі ніколи не буде надто самотньо.

Нова колекція ляльок

Виробники ляльок «Барбі» постійно вдосконалюють свій товар, тому сьогодні це не просто лялька, а цілком сучасна жінка, яка тепер пізнає світ гарного самопочуття і самовдосконалення. «Барбі Велнес» це дійсно одна з сучасних Барбі.

У прес-релізі Mattel сказано, що колекція «Барбі Велнес» покаже дівчаткам світ самостійного догляду за собою за допомогою гри: завдяки грі відбувається навчання юних дівчаток щоденним жіночим ритуалів, які впливають на емоційне благополуччя. Барбі піднімають теми медитації, фізичної активності і догляду за собою, бо хто як не Барбі знає, що найкраще і правильне – догляд за душевним і фізичним станом. Заняття спортом, йогою і спа-процедурами – ось про що хоче розповісти нова колекція ляльок Барбі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *