Мати не повірила лікарю, що її 16-річна дочка вагітна. Він відповів блискуче

Іноді наші діти не чесні з нами настільки, наскільки нам би цього хотілося. Ми віримо, що наша дитина веде здоровий спосіб життя, не бреше і завжди відкритий нам. Але часто із-за недостатньої щирості і довіри з боку дитини ми дізнаємося неприємні для нас речі.

У цій історії мама відмовляється вірити висновком лікаря про вагітність її дочки. Ви вже могли зустрічати даний розповідь раніше, так як він популярний. Але так як історія повчальна, то чому б не поговорити про неї знову.

Історія матері і доньки

Місіс Джонс відвела свою 16-річну доньку Менді до лікаря. Спеціаліст поцікавився, в чому проблема дівчинки. Виявилося, що вона постійно погано себе почуває і набирає вагу.

Після ретельного огляду лікар повідомив, що дівчинка вагітна і вже на 4 місяці. Мама і дочка відповіли, що це неправда, так як Менді ніколи не зустрічалася з хлопцями. Тому доктор поринув у роздуми на деякий час. Жінка запитує в нього, може, щось не так. Весь цей час фахівець дивився у вікно і після відповів. Він сказав, мовляв, у таких випадках повинна зійти зірка на Сході, а три мудреця – принести дари.

Висновок

Ця історія часто подається в категорії “гумор”, будучи анекдотом, але ж у ній є повчальна нотка. Будьте уважні до себе і своїм близьким, щоб не потрапляти в незручні ситуації!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *