Манія величі або випадковий збіг: зачіска Марка Цукерберга проти стрижки Юлія Цезаря

Часто волосся людини порівнюють з оперенням декоративних птахів, яке покликане служити для гідної презентації і одночасно захисту. Тому існує думка, що стрижка волосся – це прагнення відсторонитися від всього показного і повернутися до єству.

В цілому вибір тієї або іншої чоловічої зачіски залежить від багатьох факторів: форма обличчя, якість волосся, створюваний образ, бажання людини щодня займатися укладанням або, навпаки, його відсутність, смакові уподобання і т. д.

Стрижка цезар

Назви чоловічих зачісок для короткого волосся різноманітні: прінстон, бокс, теніс. Стрижка з назвою цезар знайшла ореол «легендарної». Вважається, що така зачіска здатна обдарувати людину розважливістю і мудрістю, присущею самому Гаю Юлію Цезарю (в честь якого вона названа).

Укорочений варіант стрижки дозволяє виглядати елегантно і акуратно протягом тривалого часу, не відволікаючись на причісування перед дзеркалом і укладання протягом дня. Можна сказати – це вибір практичних людей. Однак злі язики гірше пістолета. Так, їм на приціл попався Марк Цукерберг, який з недавнього часу змінив класичну стрижку цезар на укорочену модель.

Варто відзначити, що зовнішня схожість американця з римлянином стало вражаючим після останньої зміни зачіски сучасника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *