Мама взяла старий шафку і зробила прекрасний подарунок для своєї маленької дочки

У багатьох ще збереглася меблі з радянських часів. Вона візуально дуже сильно відрізняється від сучасної. Моя знайома, молода мама, вирішила не викидати шафа, в якому багато скла. Пам’ятаєте, раніше в таких тримали сервізи і красиві фужери? Вона придумала, як застосувати сервант в дитячій кімнаті своєї маленької принцеси.

Нове життя старих меблів

Моя знайома вирішила перефарбувати в білий колір частина старої шафи. Він став виглядати набагато свіжою. Вона помістила туди поперечину під вішалку.

Подивіться, що з цього вийшло.

Шафа вийшов невисокий, якраз під зріст маленької принцеси. Після заповнення його дитячими речами він заграв новими барвами. Тепер він не нудний, більше немає бажання викидати таку чудову річ.

При вигляді цього шафи вже важко згадати, що коли-то в ньому зберігався дуже старий сервіз, подарований ще на весілля бабусі і дідуся нової господині цієї меблів.

Погодьтеся, красиво і оригінально, і зроблено своїми руками. І грошей коштувало копійки – купити банку білої фарби. Це в рази дешевше, ніж купувати дитячий комод, який не так цікаво виглядав би в дитячій кімнаті. Донька в захваті від нього, дуже любить перекладати речі, та й взагалі наводити в ньому лад.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *